Bizimle Çalışın

Web tasarımı ve grafik tasarımı işlerinizde yardıma ihtiyacınız varsa biz buradayız!

Adobe Photoshop, Illustrator ve InDesign programlarını şu an profesyonel seviyede kullanıyoruz ve bu programlarla yapacaklarımızın bir sınırının olmaması, harika şeyler ortaya çıkarmak bizi inanılmaz bir şekilde heyecanlandırıyor.

Ayrıca WordPress ve WooCommerce konusunda uzman olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Şimdi çevremize de faydalı olmak amacıyla web tasarımı ve grafik tasarımı alanlarında profesyonel olarak hizmet vermeye başladık. Sizin için yapabileceklerimizi şu şekilde sıralayabilirim:

Websitesi Tasarımı

Kurmak istediğiniz websitesi bir kişisel blog sitesi, e-ticaret sitesi veya herhangi başka bir özellikte ve amaçta bir site olabilir ve siz bu websitesinin her şeyiyle profesyonel özelliklere sahip olmasını istiyor olabilirsiniz.

İstediğiniz her özelliğe sahip ve her şeyiyle profesyonel bir websitesi kurmak, tasarımcılar olarak verdiğimiz hizmetler arasında! Peki biz bu işi nasıl yapyoruz? Ayrıntılı bir şekilde anlatmak istiyorum.

Biz websitesi kurmak için WordPress.org alt yapısının ücretsiz yazılımını kullanıyoruz.

WordPress alt yapılı, profesyonel ve kişiselleştirilmiş websitesi tasarımı hizmetimiz dahilinde yaptıklarımız şu şekilde:

 • WordPress kurulumu ile HTLM ve CSS kullanarak sitenin özelleştirilmesini yapıyoruz.
 • WordPress arayüzünün kullanımını ve sitenizi özgür bir şekilde yönetebilmenizi sağlayacak bütün ayrıntıları size gösteriyoruz.
 • Sitenizin Google Analytics ile bağlantısını kuruyoruz.
 • Size kullanıma hazır bir websitesi teslim ediyoruz.

Tamamen kendimiz kodlayarak özel tasarım bir websitesi tasarımı da yapabiliriz ancak WordPress’i tercih ediyoruz ve bunun sebeplerini sizler için şöyle sıralayabilirim:

 1. WordPress yüzlerce, binlerce geliştiricinin ve tasarımcının açık kaynaklı olarak geliştirdiği bir yazılımdır. Kullandığınız WordPress sitesinin geliştirilmesi güncelleştirmelerle sürekli olarak devam eder.
 2. WordPress alt yapılı bir websitesine sahip olmanın bize göre en önemli ve avantajlı özelliği ise, sitenizin yönetilmesi, içerik yüklenmesi, güncellenmesi,  yeni özellik eklenmesinin kolay olması, kişisel zevklerinize göre kişiselleştirilmesinin sitenin sahibi tarafından yapılabilir olmasıyla websitesi sahibine tam bir özgürlük sağlıyor olmasıdır.
 3. WordPress yazılımlarının çok modern ve profesyonel bir tasarıma sahip olması özel tasarım websiteleri ile kıyaslandığında çok büyük bir avantaj bizce.
 4. Çoğu özellik ve fonksiyonlar plugin denilen eklentilerle sağlandığı için WordPress sitlerinde özellik eklemek/çıkarmak ve sürekli güncelleştirmelere bu eklentilerin geliştirilmesinin devam edilmesinin sağlanması site sahibi için çok kolaylık sağlıyor.

Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuzda, biz özel tasarım websitesi tasarlamak yerine WordPress alt yapısını kullanarak websitesi tasarımı yapmayı tercih ediyoruz.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

Grafik Tasarımı

Tasarımcılar olarak verdiğimiz bir diğer hizmetimiz ise grafik tasarımı desteğidir. İleri düzey Adobe Photoshop, Illustrator ve InDesign bilgisine ve kullanma becerisine sahibiz ve sizler için verdiğimiz tasarım desteklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Logo tasarımı,
 2. Kartvizit tasarımı,
 3. Davetiye, tebrik kartı, özel gün kartları tasarımı
 4. Afiş, broşür, poster, ilan, karpostal veya baskıya gidecek her şeyin tasarımı,
 5. Kişisel planlayıcı veya takvim tasarımı,
 6. Websitesi veya herhangi başka bir platform için fotoğrafların Photoshopta isteğe özel editlenmesi,
 7. Sosyal medya için görsel hazırlanması,
 8. Sosyal medya ikon tasarımı,
 9. Desen tasarımı,
 10. Etiket tasarımı,
 11. Sticker tasarımı,
 12. Vektör çizimi

Sanat ve tasarım portfolyomuzu görmek için twinsdo.com sitemizi ziyaret edebilir ve yaptığımız çalışmaları daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak veya direk mail göndererek bize ulaşabilirsiniz!

e-mail: twinsdodesign@gmail.com

Instagram: @twinsdo

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]